MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

+17
xt600cc
xt wosner102
sextx
psycho_xt620
spiros686
robixt
XTkoulas
hotroad
husqvarna 610
orangeXT600
Papios
cryptonman
apsogos
xt 740
LSKOSTAS
TT600
OrEsTiS
21 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από robixt Παρ Ιαν 16, 2009 10:58 pm

makari na exei savatokuriako kalo kairo na vgaloume kamia volta ta ergaleia eksw,egw xthes to euxarisththika kai katalava pws ta pirelli mt60 einai ta kalutera lastixa giati se vregmeno dromo plagiaza kai to mhxanaki den ekane tak!

robixt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : livadia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από hotroad Σαβ Ιαν 17, 2009 2:14 pm

robixt έγραψε:egw xthes to euxarisththika kai katalava pws ta pirelli mt60 einai ta kalutera lastixa giati se vregmeno dromo plagiaza kai to mhxanaki den ekane tak!

Simfono stin broxi isws einai to pio korufaio lastixo gia sm.
hotroad
hotroad

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από orangeXT600 Σαβ Ιαν 17, 2009 9:40 pm

panta etrefa mia antypa8eia gia tous tarifes, gia diaforous logous alla edw sthn a8hna exoun jefhgei entelos! prospa8w na tous dikeologhsw "toses wres stous dromous me ton ka8e asxeto pou de jerei pou 8elei na paei kai kai kai..." alla re file otan vgenei o tarifas apo thn piatsa dejia sth fylellhnwn (shntagma) gia na mpei terma arhstera sthn o8wnos kovontas olh th fylellhnwn ka8eta entelos kai de me vlepei kai mou kovei to dromo vgainw ektos eaytou!!!
..to apotelesma: me vlepei teleytaia stigmh kai frenarei mprosta mou, dejia de mporousa na paw logo kynhshs kai skaw sto pisw tou ftero perhpou me 40km meta apo ena atelioto frenarisma!!! ekana ta panta gia na sosw oti mporousa alla den htan arketo. pali kala pou petaja kolo ki eskasa me to plai kai oxi me th roda opote de stravwse zanta pirouni,skeletos klp. omws timoni tepozito plastika vapsimo kai kati psila phgame sta 1200 eyro!! kai mexri na ta parw ap thn asfaleia 8elei toulaxistwn ena mhna! kai den to exw oute 3 mhnes to XT re tarifa!! toulaxiston den epa8a tipota egw..
orangeXT600
orangeXT600

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από Papios Κυρ Ιαν 18, 2009 2:43 am

re file k esu me posa phgaines?den ton eides?
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από robixt Κυρ Ιαν 18, 2009 6:01 am

na prosexeis file tpt allo! oloi exoume asxhmes stigmes aplws as ginontai mathima!!!

robixt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : livadia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από OrEsTiS Κυρ Ιαν 18, 2009 8:14 pm

Οι ταξιτζηδες ευθυνονται για παρα πολλα ατυχηματα καθημερινα,ευτυχως που δεν χτυπησες, αυτο εχει σημασια! το μηχανακι θα φτιαχτει οπως πριν! Wink
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από robixt Κυρ Ιαν 18, 2009 10:02 pm

orange uparxei sunergeio sthn athina pou sunergazetai me oles tis asfalistikes etairies,sou ftiaxnei thn mhxanh kai den dineis frago! ta vriskei aytos me thn asfalistikh kai den xreiazetai na valoume lefta apo thn tseph mas. papafilopoulos giorgos thlefwno=210 8252303

robixt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : livadia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από OrEsTiS Τρι Ιαν 20, 2009 12:10 am

Μακαρι να το φτιαξει γρηγορα το μηχανακι ο Orange! και προσπαθησε να του βγαλετε πιο ακριβο το "κοστουμι" μηπως μπει και κανας λαιμος devil Wink
Να μαθει να σε κλεινει ο μπινές!
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από hotroad Τρι Ιαν 20, 2009 1:45 pm

Sostos! partoys ta kanonikotata apo tin asfalistiki,osa mporeis perissotera na mathei o blakas na prosexi alli fora.
hotroad
hotroad

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από orangeXT600 Τρι Ιαν 20, 2009 11:12 pm

file papio exeis dikio! alla jereis, einai merikes fores pou apeteis na skeftonte kai oi alloi ligo de mporeis panta na provlepeis tis vlakies tous! kai na peis oti den akougetai to XT... any way, robixt thank's gia to synergeio den to hjera, to exw paei s'ayton pou to phgene kai o prohgoumenos katoxos.. einai filos tou kai to jerei to mhxanaki dikaiologise kai kati xtipimatakia pou proyphrxan kai 8a ftiaxtei kai to pirouni (einai 5 xronwn kai oso na nai mia episkeyh th 8elei) den katafera na dikaiologisw laimous h ejatmish distixws. telos ths vdomadas an ola pane kala 8a kyklofwrisei!! ..elpizw na kratisei o kairos Smile
orangeXT600
orangeXT600

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από orangeXT600 Τρι Ιαν 20, 2009 11:12 pm

file papio exeis dikio! alla jereis, einai merikes fores pou apeteis na skeftonte kai oi alloi ligo de mporeis panta na provlepeis tis vlakies tous! kai na peis oti den akougetai to XT... any way, robixt thank's gia to synergeio den to hjera, to exw paei s'ayton pou to phgene kai o prohgoumenos katoxos.. einai filos tou kai to jerei to mhxanaki dikaiologise kai kati xtipimatakia pou proyphrxan kai 8a ftiaxtei kai to pirouni (einai 5 xronwn kai oso na nai mia episkeyh th 8elei) den katafera na dikaiologisw laimous h ejatmish distixws. telos ths vdomadas an ola pane kala 8a kyklofwrisei!! ..elpizw na kratisei o kairos Smile
orangeXT600
orangeXT600

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από robixt Τετ Ιαν 21, 2009 2:01 am

orange xt tipota re file! edw eimaste gia na sumvoulevoume o enas ton allon! giati oi mhxanovioi eimaste mia fulh gia auto kai ston dromo xairetiomaste kai paizoume ta fwta kai as mhn kseroume o enas ton allon, alla etsi kulane ta xiliometra kai as eisai monos! ston dromo tha vreis parea!!

robixt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : livadia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από hotroad Σαβ Ιαν 31, 2009 4:50 pm

Simfono file moy!
hotroad
hotroad

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από robixt Σαβ Ιαν 31, 2009 9:37 pm

paidia poulaw ta palia stefania apo to xt giati to ekana motard, mazi kai oi mama laimoi giati evala laimous devill( h pisw zanta einai komple mazi me kentro) 200e opoios endiaferetai as mou grapsei.

robixt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : livadia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από orangeXT600 Πεμ Φεβ 05, 2009 3:58 am

file robix diskola 8a ta pouliseis ayta! ..an den katafereis na ta pouliseis pantws krata ta kai janavalta sto mixanaki otan (kai an) to pouliseis. etsi 8a mporeseis na pouliseis extra ta pragmata pou evales twra! kales voltes sta kainouria lastixa kai panta me kranos..
orangeXT600
orangeXT600

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από OrEsTiS Παρ Φεβ 13, 2009 3:16 pm

Και εγω λεω να τα κρατησεις,μπορει να χρειαστουν εαν θες να το πουλησεις μελλοντικα το ΧΤ.
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty μηπος δεν το εχετε ψαξει αρκετα

Δημοσίευση από spiros686 Παρ Αυγ 21, 2009 1:23 pm

Για αρχη να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους εχουν χτ ειμαι ο αντιπροεδρος του xttclub,gr εχω ενα χτ τουμπανο που εχω αφιερωση πολυ χρημα και προσοπικη εργασια,(ειμαι μηχανικος )και εχω καταφερει να φτασω τα 70 αλογα και τα 7,5 κιλα ρωπη ατμοσφαιρα παντα affraid
θα διαφονησω με μερικους απο εσας στο θεμα φτιαξιματος επειδη εχω φτιαξει ολα τα σταδια πανω σε αυτο το μοτερ.
οι λαιμοι οι devil ειναι καλοι μονο για μαμα αντε το πολυ 630 με ενα 4ο σταδιο εκεντροφορο fcr κτλ
αυτο που δεν ειδα να αναφερει κανενας ειναι το ζυγισμα του στροφαλου οι γωνιες των εδρων και πολλα κυρια πραγματα που συνολικα θα δωσουν την διαφορα.
οσο για την εξατμιση race tech ειναι δοκιμασμενες και δινουν τη υψηλοτερη αποδοση.
εχω φτιαξει πολλα χτ σε διαφορα σταδια και κυβικα εκατοστα και εχω καταληξη στο θεμα του τι χρειαζετε το κοστοσ ειναι μεγαλο αλλα θα δει χαρα ο κ@@@ς σας μιλαμε για εκρηκτικη συμπεριφορα που τα κτμ (καθε τεταρτη μαστορα ) θα ζηλεψουν ακομα και τα φτιαγμενα affraid
τωρα δεν θελω να μπω σε λεπτομεριες ουτε να σας πω ακριβος τι πρεπει να κανετε αλλα ο ττ ο εκεντροφορος με το 101 το πιστονι δεν κανει τιποτα απολυτος το μονο που θα κερδισετε ειναι χαμηλα και μετα Crying or Very sad
τα αλογα που αναφερομαι ειναι στον τροχο και οχι στον στροφαλο και σε συνθηκες δρομου για να μην μπερδεβομαστε και το φτιαξιμο του μοτερ μονο χωρις εξ καρτπιλατερ και ρευμα ειναι στα 2350 ευρα βεβαια εγγυαμε την αποδοση αφου μπουν και τα υπολοιπα που αναφερω πιστευω οτι εγεινα σαφεις σε αυτα που λεω.
στο θεμα τωρα της αξιοποιστιας αν του συμπεριφερεστε σωστα δεν πεθαινει δηλαδη δεν το κρατατε τερμα δεν το σπατε συνεχεια πρωτες δευτερες κοφτιαζοντας το καταλαβενετε επειδη τα εχω δει και σε φιλους που τους τα εχω φτιαξει,η συνεση στο γκαζι ειναι μεγαλο θεμα εδω τα φτινουν τα μαμα σκεφτητε ενα τοσο πιεσμενο μοτερ να το κρατατε σπασμενο 1η 2η και να μην κανετε την γ@@@@@νη την αλαγη αφου και η 3η και η 4η σπυνιαρουν τι αλλο να κανει το κακομοιρο πανω απο 9000-10000στρ λπτ δεν παει το κακομηρο μονοκυλινδρο ειναι
σε αυτο που θελω να τελειωσω ειναι τα λαδια και γενικα το σερβις εγω προτεινω 1500 το πολυ στα φτιαγμενα και 2000 στα μαμα και λαδια bell ray thamber 20/50 δοκιμασμενα και οτι καλυτερο στα μονοκυλινδρα ειδικα χτ αυτα απο εμενα στο θεμα ζουγκλα και χτ τα υπολοιπα ειναι θεμα στην τσεπη σας και τι ζητατε.spirosenginering@gmail.com cheers

spiros686

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Το κλαμπ μας

Δημοσίευση από spiros686 Παρ Αυγ 21, 2009 1:50 pm

εδω ειμμαστε μαζεμενει για τηνφωτογραφηση στο XL
XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Viewtopic

spiros686

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από psycho_xt620 Δευ Νοε 16, 2009 7:31 pm

παιδια καλησπερα μια ερωτηση που θα βρω ελλατηρια βαλβινων σκληρα ? σε τι τιμη ? και ποια μου προτινεται ?

psycho_xt620

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από sextx Πεμ Ιαν 07, 2010 7:11 pm

OrEsTiS έγραψε:Aγοραστε πιστονι Wossner 101 mm,εναν αγριο εκκεντροφορο 4ου σταδίου της webcam και ελατηρια τιτανιου

παιδιά το ψεκαστό xt έχω αλλά όταν έψαχνα τι καμ να του βαλω (δεν εχουν και πολυ διαφορα, τελικά πηγα ενα στο μπουμπη) όλοι λέγανε πως δεν ανεβαζεις έτσι σταδια χωρίς να ανεβαζεις τη συμπιεση...δεν ειναι λιγο υπερβολικο το σταδιο 4?
το κοστος παντως των μεγκασαικλ ήταν υπερβολικο 250 με το να στειλεις ανταλλαγη το δικο σου και τα ελατηρια πολυ αν θυμαμαι καλα 150?

υπερβολικα ειναι και καποια νουμερα αλογων που και καλα εχουν βγαλει τα φτιαγμενα αεροψυκτα 60, 70 αλογα, τι ειναι τα αλογα στραγαλια? Basketball

το μονο καλο ειναι πως δεν εχουν κοφτη, τα ψεκαστα υδροψυκτα με τον κοφτη δεν μπορεις να βαλεις πανω απο σταδιο 2, θελεις αγραφο εγκεφαλο για να πας τον κοφτη πιο πανω πρωτα

sextx

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από xt wosner102 Σαβ Φεβ 06, 2010 6:01 pm

παιδια εγω παντος ειμαι πολυ ευχαριστιμενος απο το πιραβλακι μου και οσο για τα κτμ ετρεξα με ενα lc4 640 2006 και αυτο φορουσε keihin 41 εκεντροφορο και ακραμποβιτσ....ηταν 2 μηχανακια πισο μου στα 300 μετρα...
το δικο πιραβλακι φοραει wosner102 χιροποιητο εκεντροφορο 5ο σταδιο ανοιγμενεσ θυριδες βαλβιδες ελατιρια τιτανιου,2 fcr35,ηλεκτρονικη εφταξα την μανισια την οποια την εκανε ενα πολυ καλο μαστορι να την προγραματιζεις εσυ οπως θελεις μεσο υπολογιστη με καλοδιο usb kai ena cd με το προγραμα,συμπλεκτη wiseco,μπιελα επισεις wiseco,νικασιλ κυλινδρο και εχω ενα μηχανακι το οποιο αποδιδη στον τροχο 58 αλογα.....ροπη δεν θημαμε,θα δω ομως το χαρτι με την δυναμομετρηση και θα σας το πω και αυτο.....η τελικη του ταχυτιτα αγκιζει τα 210χλ....στα 300μετρα εχω 180χλ καθαρα...
αυτα απο εμενα παιδια....
xt wosner102
xt wosner102

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από xt600cc Σαβ Φεβ 20, 2010 9:25 pm

ξερει κανενασ να μου πει τι εξατμιση να βαλω στο δικομου για μπασο θοριβο;

xt600cc

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : larisa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από OrEsTiS Κυρ Φεβ 21, 2010 3:05 pm

xt600cc έγραψε:ξερει κανενασ να μου πει τι εξατμιση να βαλω στο δικομου για μπασο θοριβο;

Καλωςηρθες φιλε μου στην παρεα μας,για το XT600 σου υπαρχουν πολλες εταιρειες που βγαζουν εξατμιση,πχ Remus,Arrow,akrapovits βρισκεις σε καλες τιμες.
Ενδιαφερεσαι για μεταχειρισμενη εξατμιση η καινουργια; Smile

Σου στελνω μια αγγελια παρακατω της REMUS (μεταχειρισμενη εξατμιση)

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/585894/
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από faceless Τρι Μάης 04, 2010 2:25 am

pedes poulaw exatmisi leovince teliko mazi me devil laimous 400Eurw eine gia xt 500 kai 600 se aristi katastasi opios thelei as me kanei pm til 6936167288


Έχει επεξεργασθεί από τον/την faceless στις Τρι Μάης 18, 2010 4:26 am, 2 φορές συνολικά

faceless

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων! - Σελίδα 3 Empty Απ: XT600,πως θα κανετε ενα αρνάκι ΛΥΚΟ και φονιά των ευρωπαιων!

Δημοσίευση από XTkoulas Τρι Μάης 04, 2010 9:18 pm

Xaxaxa
XTkoulas
XTkoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης