MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

καλημερες!!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty καλημερες!!

Δημοσίευση από KAPnos Κυρ Φεβ 17, 2008 1:32 pm

καλημερα σε ολα τα μελη του δικου μας φορουμ!!!!!!
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από LSKOSTAS Κυρ Φεβ 17, 2008 1:44 pm

Mαγκες καλημερα και καλο χιονοπολεμο!!!


Επ ευκαιρια να προσφερουμε ολοι μαζι μια τουρτα με το σημα της husqvarna στον Ορεστη cheers cheers cheers καθως σημερις γενεθλιαζεται αυτος ο παλιοκαγκουρας lol!

Να ζησεις Ορεστη και χρονια πολλα lol!
"λαμπαδες" να κανεις και endo πολλα !!! lol!



Παντα υγεια και πολυχρονος φιλτατε.Οτι επιθυμεις να το βρεις Cool
LSKOSTAS
LSKOSTAS
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : Αthens...by Night

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από KAPnos Κυρ Φεβ 17, 2008 2:09 pm

και συνεχιζω εγω παντου να σκορπισεις της σουζας το φως και ολοι να λενε τι καγκουρας ειναι αυτος
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από OrEsTiS Κυρ Φεβ 17, 2008 2:40 pm

LooOooOoL!!!! γαματο! ευχαριστω παιδια! να ειστε καλα και παντα στην μία ροδα!!!
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από kawasrider Κυρ Φεβ 17, 2008 5:07 pm

χρονια πολλα ορεστη αντε και το foroum που ονειρευεσαι να γινει πραγματικοτητα!!!!!!!!! Basketball
kawasrider
kawasrider

Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : neo Hrakleio athina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από OrEsTiS Κυρ Φεβ 17, 2008 6:24 pm

kawasrider έγραψε:χρονια πολλα ορεστη αντε και το foroum που ονειρευεσαι να γινει πραγματικοτητα!!!!!!!!! Basketball

Φιλε Τασο εγινε πραγματικοτητα γιατι ηθελα ενα φορουμ που θα μπορει ο καθενας να μιλαει για κοντρες,ταχυτητα,παρανομιες χωρις να τον ¨σταυρωνουν" και να τον κανουν ρομπα καποιοι υποκριτες που το παιζουν υποδειγμα οδηγου και κανουν πολυ χειροτερα.
Στην αρχη σκεφτομουν να ηταν πριβέ ,αλλα καλυτερα να διαβαζουν τις αποψεις μας ολοι οσοι θελουν να μπαινουν,αρχη ειναι ακομα για αυτο δε μπαινει πολυς κοσμος, δεν το ξερουν ακομα το site,δυστυχως δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο ωστε να καλω κοσμο ουτε χρειαζεται ομως να το κανω,οποιος θελει ας μπει,εγω περναω ευχαριστα την ωρα μου στην σελιδα γιατι συνομιλω με ατομα που εχουμε το ιδιο χομπι,τις μηχανες και την ταχυτητα!
Χαιρομαι που στο motodevils.gr δεν υπαρχουν ουτε κλικες,ουτε κομπλεξικα ατομα που χαλανε το ωραιο κλιμα που εχουμε,πιο πολυ δημιουργηθηκε το motodevils.gr για να κανουμε τις συναντησεις μας στον δρομο ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από kawasrider Κυρ Φεβ 17, 2008 8:20 pm

φιλε ορεστη ετσι οπως τα λες ειναι και αν και δεν σε ξερω καλα και δεν εχουμε συναντηθει ποτε απο κοντα σε νιωθω πολυ φιλο και περιμενω πως και πως να βρεθουμε να τα πουμε !!!!!! και παλι χρονια πολλα ρε οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα .....και παντα ορθιος να φτασεις 80 και να κανεις σουζες ......χαχα Basketball
kawasrider
kawasrider

Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : neo Hrakleio athina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από KAPnos Κυρ Φεβ 17, 2008 8:25 pm

OrEsTiS έγραψε:
kawasrider έγραψε:χρονια πολλα ορεστη αντε και το foroum που ονειρευεσαι να γινει πραγματικοτητα!!!!!!!!! Basketball

Φιλε Τασο εγινε πραγματικοτητα γιατι ηθελα ενα φορουμ που θα μπορει ο καθενας να μιλαει για κοντρες,ταχυτητα,παρανομιες χωρις να τον ¨σταυρωνουν" και να τον κανουν ρομπα καποιοι υποκριτες που το παιζουν υποδειγμα οδηγου και κανουν πολυ χειροτερα.
Στην αρχη σκεφτομουν να ηταν πριβέ ,αλλα καλυτερα να διαβαζουν τις αποψεις μας ολοι οσοι θελουν να μπαινουν,αρχη ειναι ακομα για αυτο δε μπαινει πολυς κοσμος, δεν το ξερουν ακομα το site,δυστυχως δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο ωστε να καλω κοσμο ουτε χρειαζεται ομως να το κανω,οποιος θελει ας μπει,εγω περναω ευχαριστα την ωρα μου στην σελιδα γιατι συνομιλω με ατομα που εχουμε το ιδιο χομπι,τις μηχανες και την ταχυτητα!
Χαιρομαι που στο motodevils.gr δεν υπαρχουν ουτε κλικες,ουτε κομπλεξικα ατομα που χαλανε το ωραιο κλιμα που εχουμε,πιο πολυ δημιουργηθηκε το motodevils.gr για να κανουμε τις συναντησεις μας στον δρομο ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.



ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΟΡΕΣΤΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΝΩΡΙΜΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΥΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΟΝΤΡΕΣ ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΟΤΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΦΛΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΦΛΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΤΟ Γ@ΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΦΩΡΑΩ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΜΕ ΤΟ TDM ΔΑΝΕΙΚΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΚΡΑΝΟΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.........ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΖΩ ΚΟΝΤΡΕΣ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΑΣ ΜΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΝΑ ΔΩ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΛΕΤΕ ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ......ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΤΟ MSN ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ.......(ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ)ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΕΡΡΕΣ........
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλημερες!! Empty Απ: καλημερες!!

Δημοσίευση από KAPnos Δευ Φεβ 18, 2008 4:22 pm

καλημερα αλανια και αλανιαρες
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης