MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Empty ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

Δημοσίευση από KAPnos Τετ Φεβ 13, 2008 8:11 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕ 3.700 ΧΛΜ ΦΟΡΤΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ (ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ) ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΦΟΡΤΩΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ 72cc ΜΕ ΝΑΡΙΤΑ ΚΥΛΙΝΔΡΟΠΙΣΤΟΝΟ 21 ΟΚΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΖΑΝΤΕΣ MD ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΙ ΜΩΒ ΝΕΟΝ.........Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΜΟΛΙΣ 1000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΜΑΘΗΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΣΦΑΛΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΜΗ ΛΙΩΜΕΝΟ..... ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ 6947741692 ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ



ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Dsc00213
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Empty Απ: ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

Δημοσίευση από OrEsTiS Τετ Φεβ 13, 2008 9:49 pm

Δωστο να παρεις κανα εντουρακι...
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Empty Απ: ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

Δημοσίευση από kawasrider Σαβ Φεβ 16, 2008 9:39 pm

telika to kalokairi 8a to dwseis h den 8a to dwseis ka8olou twra eidika pou phres se kontra to rs to 50ari?????? Very Happy Basketball
kawasrider
kawasrider

Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : neo Hrakleio athina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Empty Απ: ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

Δημοσίευση από OrEsTiS Κυρ Φεβ 17, 2008 1:54 am

Eγω του εχω προτεινει να το κρατησει σαν δευτερο μηχανακι για τις κοντινες μετακινησεις και να εχει και το εντουρακι μονο για πιστα!
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ................... Empty Απ: ΤΟ ΑΠΩΧΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ...................

Δημοσίευση από KAPnos Κυρ Φεβ 17, 2008 2:16 pm

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΕΡΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΛΕΝΩ ΤΟ ΓΥΑΛΙΖΩ ΤΟ ΤΡΕΧΩ ΤΟ ΤΑΙΖΩ 100 ΟΚΤΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΟ......ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΡΦΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΕ 1ΜΕ2 ΧΡΟΝΙΑ
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης