MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

πλεξουφα glx

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

πλεξουφα glx Empty πλεξουφα glx

Δημοσίευση από GLXtuner Παρ Φεβ 06, 2009 9:44 pm

Λοιπόν παιδιά έχω ένα glx μέτα από κάποιες μετατροπές στο μηχανάκι ήρθε και η αλλάγή πλεξούδας.Εχουμε και λέμε...Αφού πέταξα την παλιά πήγα να πάρω καινούργια ζήτησα για glx αλλά μου δόθηκε διαφορετική από την παλιά(μάλλον μου έδωσαν για μιζάτο εμένα είναι άμιζο).Τέλος πάντον τα χρώματα δεν είναι ίδια και έχω πρόβλημα.Λέτε να βρω την ολόιδια ξέρει κανείς υπάρχει?Και μπορεί κανένας να περιγράψει τον τρόπο ένωσης των φαναριών?Γιατί ρώτησα μηχανικό και μου είπε χωρίς την ολοίδια θέλει πολύ δουλειά.Ας μου πει κάποιος για την μανάτη τουλάχιστον.(σύνδεση μπρος πίσω φαναριών.φλασ δεν είναι και μεγαλη ανάγκη και τους συνδιασμούς των χρωμάτων σίγουρα γιατί έχει 1000 καλώδια εκέι μέσα να πούμε).Οποιος ξέρει ας βοηθήσει παρακαλώ.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πλεξουφα glx Empty Απ: πλεξουφα glx

Δημοσίευση από Papios Σαβ Φεβ 07, 2009 2:18 am

koitakse na deis...auth p phres einai imitation...den uparxei logos na allakseis thn gnhsia pleksouda sou me kamia allh ektos k an 8es na ftiakseis xeiropoihth me 2 kalwdia gia fwta,2 gia moter k ena gia hlektronikh ktl...
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πλεξουφα glx Empty Απ: πλεξουφα glx

Δημοσίευση από GLXtuner Σαβ Φεβ 07, 2009 12:02 pm

Η παλιά είναι κομμένη στα τρία δεν θα την άλλαζα με τίποτα.Το άλλο που λες για εξηγησέτο καλύτερα.Το μπροστα φανάρι έχει 3 καλώδια συν αυτά για τους διακόπτες αλλά αν με κάποιο τρόπο μπορούσα να έχω μπρος πισω φανάρι συν το πίσω στοπ(κωλοφάναρο όταν πατάω φρένο εννοώ)ακόμα και αν ήταν πάντα αναμένα δεν θα είχα πρόβλημα.Γίνεται αυτό που λες και αν ναι θα με έβγαζες από μεγάλο κόπο άμα μου το εξηγήσεις.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πλεξουφα glx Empty Απ: πλεξουφα glx

Δημοσίευση από Papios Σαβ Φεβ 07, 2009 12:20 pm

ginetai re c...8a bgaleis 2 kalwdia apo to moter(to 3o pou exei einai gia thn nekra) k meta to 8a pas auta ta kalwdia mprostagia fws,k ekei 2 kalwdia 8elei to 3o einai swma pou 8a to akoumpas panw sto timoni,k pisw to idio 8a kaneis...stop den kserw an mporeis na peraseis...twra gia diakopth den kserw ti mporeis na kaneis...egw eixa on-off...
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πλεξουφα glx Empty Απ: πλεξουφα glx

Δημοσίευση από GLXtuner Τρι Φεβ 10, 2009 9:09 pm

Μπορείς να μου το εξηγήσεις πολύ αναλυτικά αυτό?Γιατί θέλω να το εφαρμόσω στο glxaki?Εγώ δεν έχω καθόλου πλεξούδα πάνω και θέλω να μου πεις αναλυτικά πως θα βάλω τα καλώδια μοτέρ-μπρος πισω φαναρι και μοτέρ-μπαταρία-ηλεκτρονική.Κάνε ένα κόπο ρε μεγάλε.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης