MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

οδηγηση supermotard

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

οδηγηση supermotard Empty οδηγηση supermotard

Δημοσίευση από tipaki Τετ Απρ 02, 2008 11:37 pm

λοιπον πια ειναι η σωστη τεχνικη οδηγησης για να ευχαριστηθουμε ενα supermoto κ να το εκτιμησουμε για οτι μπορει νακανει!με ποιο τροπο συμεριφερεστε στην μοτο.ξερω!!εντο κ σουζες.!!!!!πιστευω οτι αυτο ειναι ενα καλο θεμα για να γινομαστε καλυτεροι! Very Happy bounce
tipaki
tipaki

Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 16/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

οδηγηση supermotard Empty Απ: οδηγηση supermotard

Δημοσίευση από OrEsTiS Πεμ Απρ 03, 2008 12:54 am

Το καθε Supermoto μπαινει καλα σε στροφες,ειναι στημένα μηχανακια, καποιος σχετικός μπορει να "ξυνει" ευκολα,μπορει ενα Supermotard να ξεφτιλίσει πολλες μηχανες σε κλειστες στροφες!
Το σημαντικοτερο ειναι να εχεις υπομονη,να δοκιμαζεις χωρις να ρισκαρεις,και να κοιταζεις να βελτιωνεσαι οσο μπορεις περισσοτερο.
Ενα μικρο μυστικο ειναι οταν πλησιαζεις σε στροφη με πολλά km/h να μην εισαι συγκρατημενος και αγχωμενος γιατι οι αντιδρασεις σου στο τιμονι θα ειναι σαν "κούτσουρο",μειωνονται ετσι οι σωστες αντιδρασεις που θα εχεις,πρεπει να εισαι χαλαρος οταν στριβεις και ανετος,και οσο μπορεις διωχνε τον φοβο.
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

οδηγηση supermotard Empty Απ: οδηγηση supermotard

Δημοσίευση από TT600 Κυρ Απρ 06, 2008 8:45 am

OrEsTiS έγραψε:
Ενα μικρο μυστικο ειναι οταν πλησιαζεις σε στροφη με πολλά km/h να μην εισαι συγκρατημενος και αγχωμενος γιατι οι αντιδρασεις σου στο τιμονι θα ειναι σαν "κούτσουρο",μειωνονται ετσι οι σωστες αντιδρασεις που θα εχεις,πρεπει να εισαι χαλαρος οταν στριβεις και ανετος,και οσο μπορεις διωχνε τον φοβο.

sosto ayto
TT600
TT600

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

οδηγηση supermotard Empty Απ: οδηγηση supermotard

Δημοσίευση από KAPnos Σαβ Μάης 10, 2008 3:52 pm

σε αυτο το θεμα δεν μπορει να σου απαντησει κανεις γιατι ο καθενας εχει το οδηγηκο του στυλ που το ξερει μονο ο ιδιος...ας πουμε εγω εχω στυλ πελεκανου δλδ κοιταω πρωτα μετα την στροφη δηλαδη κοιταω πισω απο την στροφη και μετα μπαινω...ποτε δεν κοιταω την στροφη κοιταω το τελος της και παντα με σηκωμενο λαιμο και το ποδι μπροστα στο καλαμι....θα μου πεις εχεις sm??οχι αλλα μπαινω στις στροφες καλυτερα απο παρα παρα πολλους με μεγαλυτερες μηχανες και ας εχω 80αρκι....και ειδικα απο τα μαγκακια του oto.gr δεν θυγουμε αλλα χαιρονται που μπαινου στην στροφη με 60 και το πλαγιαζουν....εγω ρε μακακες τι να πω που χθες μπηκα με 75 και εξυνα μαρσπιεδες με το παπι??αμα μπαινατε εσεις οπως μπηκα εγω θα σας ψαρευαμε απο το ποταμι που ειναι διπλα στον δρομο...
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

οδηγηση supermotard Empty Απ: οδηγηση supermotard

Δημοσίευση από OrEsTiS Σαβ Μάης 10, 2008 4:59 pm

KAPnos έγραψε:θα μου πεις εχεις sm??οχι αλλα μπαινω στις στροφες καλυτερα απο παρα παρα πολλους με μεγαλυτερες μηχανες και ας εχω 80αρκι....και ειδικα απο τα μαγκακια του oto.gr δεν θυγουμε αλλα χαιρονται που μπαινου στην στροφη με 60 και το πλαγιαζουν....εγω ρε μακακες τι να πω που χθες μπηκα με 75 και εξυνα μαρσπιεδες με το παπι??αμα μπαινατε εσεις οπως μπηκα εγω θα σας ψαρευαμε απο το ποταμι που ειναι διπλα στον δρομο...

LooOoOoL!!!! εγραψες!!! σωστοοοοοοοοος!!! Twisted Evil

οδηγηση supermotard Seel2
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης